Pożyczki a oszczędzanie z Nobiles2

Robota to sposób na dorobienie się pieniędzy służących do utrzymania się. Ale nikt nie powinien wydawać wszystkich wyrobionych poprzez siebie pieniędzy. Wszyscy teoretycy ekonomii od przez cały czas komunikują, że podwaliną wytwornej kondycji finansowej postaci fizycznej jest, oprócz pracy zarobkowej, też zachowywania i umiarkowane gospodarowanie odroczonymi środkami. Takim gospodarowaniem na sto procent nie jest łapanie pieniędzy w typowej skarpetce. Środki wniesione w taki sposób po prawdzie marnują na wartości z racji toków inflacyjnych (wzrostu zapłat łagodzącego siłę nabywczą posiadanych środków).

Stąd też oszczędzanie winno iść w parze z rozumowym inwestowaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym sposobem od zawsze było włożenie pieniędzy na lokatę. Ten materiał monetarny polega na “zamrożeniu” naszych pieniędzy w banku na uzgodniony termin, za co w zastępstwie odbieramy odsetki, w wysokości kilku procent w skali roku.

Oszczędzanie przez udzielanie pożyczek

Oszczędzanie przez udzielanie pożyczek

Nie są to wiec zanadto wysokie zyski, choć jest to pewno najbezpieczniejszy sposób lokowania oszczędności. Istnieją jednak dodatkowo inne postaci lokowania oszczędności. Jedną z nich są pożyczki społecznościowe. Czym jest? – spyta niejeden ewentualny inwestor. Zilustrujmy w takim przypadku zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży w tym miejscu spółka Nobiles2 i jej propozycja.

Program oszczędzania Pro-Zysk, proponowany poprzez Nobiles2, bazuje istotnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie powiadając Nobiles2 pośredniczy pomiędzy osobą inwestującą swoje środki (która w takim razie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc jednocześnie gwarantem spłaty pożyczki. Zamierzając na ten typ inwestycji możemy liczyć na wysokie zyski, lecz równolegle, nie w podobny sposób jak w wypadku innych dochodowych inwestycji, obowiązuje w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc swoistym gwarantem całego podjęcia, zapewnia bezpieczne udzielanie pożyczek, eliminując dokładnie tak ryzyko utracenia naszych środków.

Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie osiągnęło do reszty nowy aspekt. Nie musi już polegać na dostawaniu drobnych kwot z lokat, lecz może konstytuować chociażby dodatkowe źródło dochodu.

category: Finanse, Internet, Polecane     tags: , ,No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.