Polecane obligacje korporacyjne

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. W następstwie tego, potencjalny kontrahent winien zaznajomić z potencjalnym ryzykiem nabycia danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe posiadają jakieś z narzędzi, które pomaga nam policzyć ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to zestawienie różnych ofert obligacyjnych wespół z ich wymierzanym ryzykiem. Takie zestawienie jest robione poprzez wytrawnych analityków, którzy szacują ryzyko rzeczowej inwestycji.

Czynniki brane pod uwagę przy takiej analizie to pomiędzy innymi: kondycja walutowa emitenta tudzież potencjalne możliwości postępu danej firmy. Dlatego też, zdecydowanie zalecamy poznanie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy wolę o nabyciu danego papieru drogocennego. Przykładowym z serwisów, który oferuje tego typu zestawienia jest modny rynek Catalyst.

Obligacje banku Getin Noble

Obligacje banku Getin Noble

Na stronie głównej owego serwisu, możemy wypatrzyć także instrukcję prawidłowego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny najmodniejszych emitentów.

Zaiste, wszystkie ratingi są aktualizowane na bieżąco. Jest to jakieś z całego szeregu udogodnień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji raduje się coraz to ogromniejszą sławą. Przy weryfikacji konkretnej ofert inwestycyjnej trzeba wziąć pod uwagę jej dostępność. W przypadku obligacji korporacyjnych, sporą dostępnością charakteryzują się obligacje Getin Banku. Ponadto, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym układzie Catalyst, dzięki w jakim celu możemy drobiazgowo przeglądnąć całą propozycję danych obligacji.

category: Finanse, Nowości, Polecane     tags: , ,No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.